сКандализа Райз пригрозила Москві міжнародною ізоляцією

сКандализа Райз пригрозила Москві міжнародною ізоляцією
Держсекретар США Кондоліза Райс сподівається, Росія припинить воєнні операції, масштаби яких не відповідають обставинам, у яких вони виявилися, і "дасть задній хід".
Про це вона заявила в інтерв'ю телекомпанії ABC.

Райс стверджувала, що "цілі й прагнення" Росії були більшими, ніж просто захист її миротворців у Південній Осетії. "Якби це було так, - сказала держсекретар, - то в них не було б підстав бомбити грузинську інфраструктуру, ставити під питання життєздатність порту Поті й демократично обраного керівництва Грузії".

Мировоззрение 169313 августа, 2008
Кондоліза Райс зазначила, що "прийде час зайнятися наслідками того, що відбулося", прозоро натякнувши на те, що Росії може загрожувати міжнародна ізоляція, якщо вона не виявить належної поступливості Заходу.

Вона кілька разів повторила, що зараз "на карту для Росії поставлено дуже багато", у тому числі її "міжнародна репутація й те, яку роль вона гратиме в міжнародному співтоваристві". "Я сподіваюся, що Росія зупиниться й задумається над тим, що вона творить", - підкреслила Райс.

Нагадаємо, Росію також засудили й лідери Конгресу США. Спікер Палати представників Конгресу США Ненсі Пілозі, а також глави демократичної партії Стені Хойєр і республіканської - Джон Боннер закликали Росію "негайно вивести свої війська з території Грузії".

Крім того, з ініціативи США були скасовані міжнародні навчання FRUKUS-2008, у яких повинні були взяти участь кораблі ВМФ Росії.

За матерiалами NEWSru.com

Читайте также


Комментарии от Disqus